ویــکی فــون

توضیح واژه های مرتبط با محصولات مایکروسافت

درخواست واژه
لطفا صبر کنید
تعداد کل واژه ها: 62

ویندوز اینسایدر

Windows Insider


توضیح خلاصه

ویندوز اینسایدر نام پروژه ای است که مایکروسافت آن را همزمان با انتشار نسخه های پیش نمایش ویندوز ۱۰ آغاز کرد. مایکروسافت از کاربران حرفه ای و برنامه نویسان دعوت کرد که به عنوان ویندوز اینسایدر ثبت نام کرده و نسخه های پیش نمایش ویندوز ۱۰ را دریافت کنند. کاربرانی که به عنوان ویندوز اینسایدر ثبت نام می کنند، می توانند با دریافت نسخه های پیش نمایش ویندوز 10، انتقادات و پیشنهادات خود درباره این سیستم عامل را برای مایکروسافت ارسال کنند و در روند تکامل سیستم عامل ویندوز 10 سهیم باشند. برای آشنایی کامل با پروژه ویندوز اینسایدر، مقاله آن را بخوانید.


توضیحات کامل

شکل گیری سیستم عامل ویندوز ۱۰ برای هر چه کامل تر شدن، اندکی با سایر سیستم عامل ها متفاوت بود و علت آن این است که مایکروسافت با پروژه ای به نام اینسایدر نشان داد که می خواهد به تمام نیاز های کاربران تا جایی که ممکن است، پاسخ دهد. مایکروسافت با معرفی پروژه ی اینسایدر، از برنامه نویسان و کاربران حرفه ای دعوت کرد تا نسخه های پیش نمایش ویندوز ۱۰ را پیش از انتشار نسخه ی نهایی ویندوز ۱۰ دریافت کنند و با پیشنهادات خود در شکل گیری هر چه بهتر ویندوز ۱۰ بر مبنای نیاز های کاربران سهیم باشند. ویندوز ۱۰ موبایل نیز به عنوان بخشی از سیستم عامل ویندوز ۱۰ با کمک کاربران روز به روز کامل تر می شود.

Print

با استفاده از پروژه اینسایدر، کاربرانی که به عنوان یک ویندوز اینسایدر ثبت نام کرده اند، می توانند نسخه های پیش نمایش ویندوز ۱۰ را دریافت کنند و به بررسی قسمت های مختلف این سیستم عامل بپردازند و پیشنهادات و انتقادات خود در رابطه با این سیستم عامل را برای مایکروسافت ارسال کنند. به این طریق و در قالب پروژه ی اینسایدر، علاوه بر مایکروسافت، کاربران بسیاری نیز در شکل گیری و روند تکامل هر چه بهتر سیستم عامل ویندوز ۱۰ سهیم می باشند.

پس از انتشار نسخه نهایی ویندوز ۱۰ از سوی مایکروسافت، پروژه ی ویندوز اینسایدر همچنان ادامه دارد و کاربران هنوز هم می توانند به عنوان یک ویندوز اینسایدر فعالیت کرده و مایکروسافت را برای افزودن قابلیت هایی جدید به ویندوز ۱۰ در قالب به روز رسانی های آینده این سیستم عامل، یاری کنند. پس از انتشار نسخه نهایی ویندوز ۱۰، کاربران اینسایدر می توانند نسخه پیش نمایش به روز رسانی های بزرگی را که در آینده برای ویندوز ۱۰ منتشر خواهند شد، دریافت کنند و مشکلات این به روز رسانی ها را شناسایی و به مایکروسافت گزارش دهند و یا اینکه پیشنهادات خود را برای مایکروسافت ارسال کنند تا مایکروسافت به بررسی آن ها بپردازد.

چیزی از قلم افتاده

مطلب را اصلاح کنید!
لطفا صبر کنید