ویــکی فــون

توضیح واژه های مرتبط با محصولات مایکروسافت

درخواست واژه
لطفا صبر کنید
تعداد کل واژه ها: 62

سرفس دایل

Surface Dial


توضیح خلاصه

در رویداد اکتبر 2016، مایکروسافت علاوه‌بر معرفی دستگاه‌های جدید خود، از وسیله‌ی جدیدی رونمایی کرد که باعث آسان‌سازی کارها می‌گردد. این وسیله که سرفس دایل نام دارد شما را توانا می‌سازد تا با قرار دادن آن بر روی صفحه‌نمایش به مجموعه‌ی جدیدی از دستورات نرم‌افزاری دست پیدا کنید.


توضیحات کامل

surface-studio-14

سرفس دایل محصولی نوآورانه است که کاربران را در انجام کارهایی مانند طراحی و خلق محتوا کمک بسیار می‌کند. تنها کاری که برای استفاده از آن لازم است، قرار دادن آن بر روی صفحه‌نمایش است تا با دستورات جدیدی که در کنار سرفس‌ دایل ظاهر می‌شود، مواجه شوید.

surfacedial_1_multifeature_2_v1

برای نمونه اگر این وسیله را در برنامه‌ای مانند فتوشاپ قرار دهید، منوی چرخشی‌ای در کنار دایل نمایان می‌شود که توسط آن شما قادر خواهید شد تا از امکان بزرگ‌نمایی، تغییر رنگ و … بهره ببرید. این ویژگی می‌تواند برای طراحان بسیار کاربردی و مفید واقع شود. برای متوجه شدن از عملیاتی‌شدن دستورات‌تان، این وسیله‌ای با لرزه‌ای که از خود بازخورد می‌دهد، شما را از انجام دستورات باخبر می‌کند.

surface-dial_0

با معرفی این دستگاه راه ارتباطی جدیدی پیش روی کاربران قرار گرفته است و اکنون کاربران علاوه بر ماوس، صفحه‌کلید، صفحه‌نمایش لمسی و قلم سرفس، می‌توانند از سرفس دایل نیز برای تعامل با دستگاه خود استفاده کنند.

لازم‌به‌ذکر است که این وسیله علاوه‌بر سرفس‌استودیو، بر روی سرفس پرو ۳، ۴ و سرفس‌بوک نیز قابل استفاده است.

چیزی از قلم افتاده

مطلب را اصلاح کنید!
لطفا صبر کنید