ویــکی فــون

توضیح واژه های مرتبط با محصولات مایکروسافت

درخواست واژه
لطفا صبر کنید
تعداد کل واژه ها: 62

ردموند

Redmond


توضیح خلاصه

ردموند شهری در حومه شهرستان کینگ واقع در ایالت واشنگتن آمریکا است که در فاصله ۲۶ کیلومتری شرق شهر سیاتل و در داخل محدوده شهری سیاتل قرار دارد. مقر اصلی کمپانی مایکروسافت در شهر ردموند قرار دارد و به همین دلیل است که شهر ردموند شهرت فراوانی دارد.


توضیحات کامل

اتاقی در دانشگاه هاروارد نخستین جایی بود که کمپانی بزرگ مایکروسافت در تاریخ ۴ آوریل سال ۱۹۷۵ میلادی و به وسیله بیل گیتس و پل آلن در آن تاسیس شد و کار خود را در آن آغاز کرد. پس از چند سال که از آغاز فعالیت مایکروسافت می گذشت، در سال ۱۹۷۹ میلادی مایکروسافت به مقر جدیدی در شهر آلبوکرکی در نیو مکزیکو نقل مکان کرد و سپس در سال ۱۹۸۶ میلادی به مقر جدیدی در شهر ردموند در ایالت واشنگتن نقل مکان کرد و این مقر هم اکنون مقر اصلی مایکروسافت است.

اتاقی در دانشگاه هاروارد، جایی که مایکروسافت در آن متولد شد

اتاقی در دانشگاه هاروارد، جایی که مایکروسافت در آن متولد شد

ردموند شهری در حومه شهرستان کینگ واقع در ایالت واشنگتن آمریکا است که در فاصله ۲۶ کیلومتری شرق شهر سیاتل و در داخل محدوده شهری سیاتل قرار دارد. مقر اصلی مایکروسافت نیز که در ردموند واشنگتن قرار دارد، بسیار بزرگ می باشد، این مقر با حدود ۸۰ ساختمان خود در زمینی به مساحت ۲۰۲ هکتار واقع شده است. از آن جایی که مقر اصلی کمپانی مایکروسافت در شهر ردموند واقع شده است، مایکروسافت را با نام ردموندی ها نیز می خوانند.

آرم مایکروسافت واقع در ورودی مقر اصلی این کمپانی در ردموند

آرم مایکروسافت در ورودی مقر اصلی این کمپانی در ردموند

چیزی از قلم افتاده

مطلب را اصلاح کنید!
لطفا صبر کنید
برچسب: -