ویــکی فــون

توضیح واژه های مرتبط با محصولات مایکروسافت

درخواست واژه
لطفا صبر کنید
تعداد کل واژه ها: 62

آفیس ۳۶۵

Office 365


توضیح خلاصه

آفیس 365 نام سرویس اشتراکی ارایه شده از سوی مایکروسافت است که کاربران با خرید اشتراک آن به مجموعه نرم افزار های آفیس، یک ترابایت فضای ذخیره سازی در سرویس ابری وان درایو و تماس رایگان در اسکایپ دسترسی پیدا می کنند.


توضیحات کامل

مایکروسافت برای اولین بار در اکتبر سال ۲۰۱۰ آفیس ۳۶۵ را معرفی کرد. این سرویس در ابتدا به صورت آزمایشی در اختیار سازمان ها و افراد معدودی قرار گرفت تا این که در ژوئن سال ۲۰۱۱ به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار گرفت.

Office-365-Logo

با خرید اشتراک آفیس ۳۶۵ به جای این که مبلغ زیادی را برای خرید آفیس پرداخت کنید، تا زمانی که مشترک آفیس ۳۶۵ باشید، می توانید از آخرین نسخه کامل مجموعه آفیس دسکتاپ بر روی سیستم عامل ویندوز و OSX اپل استفاده کنید. در طول زمان اشتراک، کاربر همه ی آپدیت ها که شامل آپدیت های امنیتی و قابلیت های جدید می شوند را به صورت خودکار دریافت می کند. در صورتی که اشتراک شما منقضی شود، قابلیت ویرایش اسناد در آفیس غیرفعال می شود و تنها امکان مشاهده اسناد را خواهید داشت تا زمانی که اشتراک جدیدی خریداری و فعال کنید.

The-new-office-is-here-1-v2-1024x683

آفیس ۳۶۵ طرح های مختلف  با قیمت های متفاوتی دارد که دو طرح Personal و Home مناسب کاربران خانگی است. می توانید هزینه اشتراک را به صورت ماهیانه یا سالانه پرداخت کنید. البته در صورت خرید اشتراک سالیانه، ۱۶ درصد تخفیف شامل شما خواهد شد. برای خرید اشتراک آفیس ۳۶۵ به حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارید. اگر اطمینان ندارید این سرویس مناسب شما است یا خیر، می توانید برای یک ماه بدون پرداخت هزینه (به کارت اعتباری نیاز است) مشترک این سرویس شوید.

با خرید هر یک از دو طرح شخصی و خانگی به موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

نسخه کامل آفیس ۲۰۱۶ روی یک پی سی یا مک، آفیس موبایل روی یک تبلت (اندروید یا iOS) و یک موبایل.

یک ترابایت فضای ذخیره سازی وان درایو.

۶۰ دقیقه تماس ماهانه رایگان اسکایپ به موبایل در ۸ کشور و تلفن های ثابت بیش از ۶۰ کشور.

دسترسی به جدیدترین نسخه های آفیس و امکانات جدید.

درخواست راهنمایی از متخصصان مایکروسافت به صورت تلفنی یا چت.

در آمریکا برای طرح شخصی آفیس ۳۶۵ باید سالانه ۷۰ دلار یا ماهانه ۷ دلار پرداخت کنید. البته در برخی مناطق قیمت ها اندکی متفاوت است. اگر نسخه خانگی را انتخاب کنید می توانید مجموعه نرم افزاری آفیس را بر روی ۵ پی سی یا مک، ۵ تبلت و ۵ موبایل نصب کنید. طبیعتا قیمت آن اندکی بالا تر است و باید سالانه ۱۰۰ دلار یا ماهانه ۱۰ دلار برای آن پرداخت کنید.

Office_Lede_Ipad_Surface

با یک اشتراک آفیس ۳۶۵ می توانید تقریبا بر روی هر پلتفرمی از نرم افزار های آفیس استفاده کنید. مهم نیست چه سیستم عاملی دارید تا زمانی که از ویندوز، مک، ویندوز فون، اندروید و iOS استفاده می کنید نرم افزار های آفیس در دسترس شما قرار دارند. برنامه های لمسی آفیس برای ویندوز ۱۰ وجود دارد و در برخی موارد (دستگاه های ۱۰ اینچ به بالا) به اشتراک آفیس ۳۶۵ نیاز دارند. برای استفاده کامل از امکانات آفیس موبایل در اندروید و iOS به اشتراک آفیس ۳۶۵ نیاز دارید.

اگر به خرید اشتراک آفیس ۳۶۵ علاقه مند شدید، می توانید کد فعال سازی اشتراک ۱۲ ماهه را از خرده فروشان محصولات کامپیوتری تهیه کنید و اگر توانایی خرید آنلاین دارید از سایت آفیس، اشتراک مطلوب خود را خریداری کنید.

چیزی از قلم افتاده

مطلب را اصلاح کنید!
لطفا صبر کنید