ویــکی فــون

توضیح واژه های مرتبط با محصولات مایکروسافت

درخواست واژه
لطفا صبر کنید
تعداد کل واژه ها: 62

مایکروسافت گاراژ

Microsoft Garage


توضیح خلاصه

مایکروسافت گاراژ نام پروژه ای است که توسط مایکروسافت احداث شده و کار خود را آغار کرده است. در پروژه مایکروسافت گاراژ گروهی از کارکنان مایکروسافت گرد هم آمده اند و با هم فکری هم به برنامه نویسی برای سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز، iOS، اندروید و ... می پردازند.


توضیحات کامل

در پروژه مایکروسافت گاراژ، هکر ها، سازندگان، هنرمندان، موسیقی دانان و مخترعان، همه گرد هم آمده اند. مایکروسافت گاراژ جامعه ای از کارورزان، کارکنان، و تیم هایی از همه جای کمپانی بزرگ مایکروسافت است که همگی گرد هم آمده اند تا ایده های خود را به صورت پروژ هایی واقعی در آوردند و آن ها را عملی کنند.

پروژه مایکروسافت گاراژ هم اکنون با تمرکز بر تولید برنامه برای سیستم عامل های مختلف فعالیت می کند. در مایکروسافت گاراژ افراد به صورت گروه هایی بر روی ایده های مشترک خود کا می کنند و ایده های خود را به صورت برنامه هایی برای سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز، iOS، اندروید و … منتشر می کنند.

Microsoft-Garage (2)

در مایکروسافت گاراژ افرادی با تخصص های مختلف گرد آمده اند و هر کدام ایده هایی در زمینه ی فعالیت خود دارند. در مایکروسافت گاراژ افراد با ایده های مشترک در بر روی پروژه های خاص و مشترک خود فعالیت می کنند و از دل این ایده ها، برنامه هایی کاربردی را برای سیستم عامل های مختلف طراحی و منتشر می کنند.

تا کنون برنامه های مختلفی از طریق مایکروسافت گاراژ برای سیستم عامل های مختلف منتشر شده است و افراد حاضر در این پروژه توانسته اند که با کمک یکدیگر، ایده های خود را در قالب برنامه هایی کاربردی شکل دهند و آن ها را برای کاربران منتشر کنند.

Microsoft-Garage (1)

پروژ مایکروسافت گاراژ که شامل گروه هایی از بخش های مختلف کمپانی مایکروسافت است، در حال حاضر هدف اصلی خود را ارائه ی برنامه هایی کاربردی و با کیفیت برای کاربران قرارداده است و هر گروه با توجه تخصص و ایده هایی که دارد، دست به طراحی و ساخت برنامه هایی متناسب با تخصص خود می زند. افراد حاضر در پروژه مایکروسافت گاراژ برای ساخت برنامه های مختلف از دانش و فن آوری های مایکروسافت در زمینه های مختلف نیز بهره می گیرند و به همین سبب می توانند برنامه هایی بسیار کاربردی و با کیفیت را ارائه دهند.

اگر چه که در حال حاضر تمرکز اصلی پروژه مایکروسافت گاراژ بر روی ارائه برنامه های کاربردی برای سیستم عامل های مختلف است، اما با توجه به گسترش فعالیت های مایکروسافت در زمینه های مختلف، در آینده فعالیت های مایکروسافت گاراژ نیز به زمینه های دیگری که کمپانی بزرگ مایکروسافت در آن ها فعالیت دارد، کشیده خواهد شد.

چیزی از قلم افتاده

مطلب را اصلاح کنید!
لطفا صبر کنید