ویــکی فــون

توضیح واژه های مرتبط با محصولات مایکروسافت

درخواست واژه
لطفا صبر کنید
تعداد کل واژه ها: 62

هات میل

Hotmail


توضیح خلاصه

یکی از محبوب ترین سرویس های ارائه کنند پست الکترونیک رایگان در جهان، که توسط شرکت مایکروسافت ارائه می گشت Hotmail خوانده می شد. هات میل یک سرویس پست الکترونیک تحت وب است و کاربران خود را قادر به دسترسی به درگاه پست الکترونیک خود در هر نقطه از جهان می ساخت.


توضیحات کامل

hotmailHotmail در سال ۱۹۹۶ توسط Sabeer Bhatia و Jack Smith پایه گذاری شد و اولین سرویس ارائه کنند خدمات پست الکترونیک تحت وب در جهان بود. در سال ۱۹۹۷ هات میل به مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار به مالکیت شرکت مایکروسافت در آمد.

اولین خدمات پست الکترونیک هات میل که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گرفت شامل موارد زیر می شد:

  • تا ۲۵۰ مگابایت فضا
  • فیلتر هرزنامه ها (Spam)
  • اسکن ویروس

هنگامی که مایکروسافت هات میل را تصاحب کرد علاوه بر خدمات بالا، زمانبندی و تقویم، و ذخیره لیست تماس ها را نیز به آن افزود. علاوه بر این ها کاربران می توانستند با پرداخت هزینه اشتراک حساب خود را نیز ارتقاع دهند.

مایکروسافت در سال ۲۰۱۲ اصلاحاتی را در سرویس پست الکترونیک هات میل (Windows Live Hotmail) ایجاد کرد و نام آن را هم به Outlook.com تغییر داد.

hotmail-msn-outlook1مایکروسافت در پی این اصلاحات و تغییر نام، اعلام کرد که کاربران هات میل می توانند مانند سابق از حساب های خود استفاده کنند و تمام اطلاعات آنها به صورت اتوماتیک به سرویس جدید اوت لوک منتقل خواهد شد و تقریباً مقارن با معرفی ویندوز ۸، مایکروسافت اعلام کرد که تمام کاربران پست الکترونیک مایکروسافت باید برای ورود به حساب خود از رابط کاربری اوت لوک استفاده کنند.

چیزی از قلم افتاده

مطلب را اصلاح کنید!
لطفا صبر کنید